Nadchodzące Wydarzenia

Znajdź Wydarzenia

Marzec 2019

czwartek
Pamięć Powstania Styczniowego – dyskusja o książce „Drogi do niepodległości. Reminiscencje popowstaniowe”

Marzec 21 @ 18:00 - 19:00

Rozmowy o książce: „Drogi do niepodległości Reminiscencje popowstaniowe”, która w tym roku ukazała się nakładem Muzeum Historii Polski i wydawnictwa Neriton.

Ziuk – opowieści o Józefie Piłsudskim – Projekt edukacyjny

Marzec 24 @ 00:00

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi zaprasza do udziału w Projekcie Edukacyjnym: "Ziuk – opowieści o Józefie Piłsudskim”"

wtorek
Leopold Lis-Kula – ulubieniec marszałka Józefa Piłsudskiego. W setną rocznicę śmierci

Marzec 26 @ 17:30 - 19:00

Wykład wchodzi w skład cyklu prelekcji dla seniorów, prowadzonego przez Starszego Kustosza Konrada A. Czernielewskiego „Z dziejów polskiego oręża”.

czwartek
Sen o teatrze. Listy z tomaszowskiego getta Spotkanie autorskie z dr Justyną Biernat

Marzec 28 @ 17:00 - 18:00

W ramach cyklu „Pamięć Zagłady” serdecznie zapraszamy na spotkanie wokół książki „Sen o teatrze. Listy z tomaszowskiego getta”.

+ Export Events