Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Gdańska 13

90-706 Łódź

NIP 727-10-45-107
REG. 000277799

Dyrektor Muzeum Wawrzynkiewicz Jacek j.wawrzynkiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200577
Kustosz – Zastępca Dyrektora, Kierownik Oddziału Gdańska dr Wielichowska Sylwia s.wielichowska@muzeumtratekstdlabotadycji.pl 426200578

 

Głowny specjalista ds. organizacyjno-kadrowych, Inspektor ochrony danych Leszczyńska Monika kadry@muzetekstdlabotaumtradycji.pl 426200579
Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów Kaczmarek Emilia e.kaczmarek@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 4262005 92
Referent ds. administracyjnych Patrycja Amrozińska sekretariat@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 4262005 77
Głowny księgowy Marcin Stachera ksiegowosc@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. płacowo-księgowych Joanna Kucharska place@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 426200573
Specjalista ds. finansowo-księgowych Nowak Adam a.nowak@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200572

 

p.o. Kierownika Działu Administracyjno – Gospodarczego Elżbieta Karasiewicz administracja@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 426200599
Referent d/s adm. – gosp. Jan Cichowicz administracja@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200599
Specjalista ds. transportu-kierowca Tomasz Pluta 426200587
Koordynator Sekcji, Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Kamiński Artur a.kamdodatkowytekstinski@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji Łaszkiewicz Edyta e.laszkiedodatkowytekstwicz@muzetekstdlabotaumtradycji.pl 426200575

Muzeum przy Gdańskiej

Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Kustosz Lutek-Urbaniak Kamila k.lutek@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 426200570
Adiunkt Spólnicki Piotr p.spolnicki@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200570
Starszy Kustosz Kacperski Andrzej 426200574
Starszy Kustosz Czernielewski Konrad konrad.c@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 426200571
Adiunkt Bernat Wioletta w.bernat@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 426200571
Koordynator Sekcji Naukowej, Adiunkt dr Adamkiewicz Sebastian s.adamkitekstdlabotaewicz@muzeumtradycji.pl 426200585

661162592

Kustosz Wróbel Grzegorz g.wrobel@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200571
Adiunkt Pawlak-Damska Agnieszka a.pawlak@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200571
Adiunkt Stępień Przemysław p.stepien@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 426200571
Sprzątaczka Terka Anna
Specjalista-rzemieślnik Piecyk Józef 426200587
Pomoc muzealna Agata Markiewicz-Nowak 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Cichawa Monika 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Głowacka-Macuda Mirosława 426200594
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych van de Klashorst Renata 426200594

Oddział Martyrologii Radogoszcz

Adiunkt, Kierownik Oddziału Martyrologii Radogoszcz, p.o. Kierownika Działu Zbiorów dr Czekaj-Kotynia Katarzyna k.czekaj-kotynia@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 83
Główny Inwentaryzator, Adiunkt Hankiewicz Michał m.hankiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200584
Adiunkt dr Jakub Parol j.parol@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82
Asystent Muzealny Beata Kowska b.kowska@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82
Asystent Muzealny Mateusz Jaśkiewicz m.jaskiewicz@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82

 

Kustosz – Kierownik Działu Zbiorów Młynarska Magdalena m.mlynarska@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200586
Kustosz dr Jadczyk Karol k.jadczyk@muzeumtratekstdlabotadycji.pl 426200586
Adiunkt Mateja-Maracz Katarzyna k.mateja-maracz@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 426200586
Asystent muzealny Mateusz Kowalski m.kowalski@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200586
Asystent muzealny dr Janicki Andrzej a.jann@boticki@muzeumtradycjinob@t.pl 426200586
Kustosz, Bibliotekarz Gawlik Sławomir s.gwalik@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 620 05 82
Konserwator zbiorów Wach Paulina p.wach@mutekstdlabotazeumtradycji.pl 426200593
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Kwapisz Beata 426200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Karkowska Ewa 426200581
Specjalista-rzemieślnik Karkowski Tomasz
Ochrona – portiernia 426200589
Pomoc Muzealna Kamińska Beata 426200581

Oddział Stacja Radegast

Kierownik Oddziału, Kustosz Terela Izabela i.terela@muzeumtradycji.pl 426200591
Kustosz – p.o. Kierownika Oddziału Stacja Radegast Grzegorczyk Andrzej a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl 426200591
Asystent Gawryszczak Marcin m.gawryszczak@muzeumtradycji.pl 426200590
Przewodnik muzealny Galas Bogdan b.galas@muzeumtradycji.pl 426200590
Asystent Szulc Maria m.szulc@muzeumtradycji.pl 426200590