Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Gdańska 13

90-706 Łódź

NIP 727-10-45-107
REG. 000277799

Dyrektor Muzeum Wawrzynkiewicz Jacek j.wawrzynkiewicz@muzeumtradycji.pl 426200577
Kustosz – Zastępca Dyrektora, Kierownik Oddziału Gdańska dr Wielichowska Sylwia s.wielichowska@muzeumtradycji.pl 426200578

 

Głowny specjalista ds. organizacyjno-kadrowych, Inspektor ochrony danych Leszczyńska Monika kadry@muzeumtradycji.pl 426200579
Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów Kaczmarek Emilia sekretariat@muzeumtradycji.pl 4262005 77
Inspektor ds. BHP Grodzki Piotr kadry@muzeumtradycji.pl 426200579
Głowna księgowy Małkiewicz Anna ksiegowosc@muzeumtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. płacowo-księgowych Nowak Regina place@muzeumtradycji.pl 426200573
Specjalista ds. finansowo-księgowych Nowak Adam a.nowak@muzeumtradycji.pl 426200572

 

Kierownik działu Żukowski-Możer Ireneusz administracja@muzeumtradycji.pl 426200599
Starszy referent ds. administracyjno-gospodarczych Karasiewicz Elżbieta administracja@muzeumtradycji.pl 426200599
Specjalista ds. transportu-kierowca Nowak Włodzimierz 426200587
Koordynator Sekcji, Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Kamiński Artur a.kaminski@muzeumtradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Łaszkiewicz Edyta e.laszkiewicz@muzeumtradycji.pl 426200575

Muzeum przy Gdańskiej

Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Kustosz Lutek-Urbaniak Kamila k.lutek@muzeumtradycji.pl 426200570
Adiunkt Spólnicki Piotr p.spolnicki@muzeumtradycji.pl 426200570
Starszy Kustosz Kacperski Andrzej 426200574
Starszy Kustosz Czernielewski Konrad konrad.c@muzeumtradycji.pl 426200571
Asystent Bernat Wioletta w.bernat@muzeumtradycji.pl 426200571
Koordynator Sekcji Naukowej, Adiunkt dr Adamkiewicz Sebastian s.adamkiewicz@muzeumtradycji.pl 426200585
Kustosz Wróbel Grzegorz g.wrobel@muzeumtradycji.pl 426200571
Adiunkt Pawlak-Damska Agnieszka a.pawlak@muzeumtradycji.pl 426200571
Kustosz dyplomowany dr Jędrzejewska Agnieszka a.jedrzejewska@muzeumtradycji.pl 426200571
Sprzątaczka Terka Anna
Specjalista-rzemieślnik Piecyk Józef 426200587
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Zielewska Alicja 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Cichawa Monika 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Głowacka-Macuda Mirosława 426200594
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych van de Klashorst Renata 426200594

Oddział Martyrologii Radogoszcz

Kierownik Oddziału Martyrologii Radogoszcz Stępień Przemysław p.stepien@muzeumtradycji.pl 426200583
Główny Inwentaryzator, Adiunkt Hankiewicz Michał m.hankiewicz@muzeumtradycji.pl 426200584
Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Adiunkt dr Czekaj-Kotynia Katarzyna k.czekaj-kotynia@muzeumtradycji.pl 426200582
Przewodnik muzealny Pińkowska Jadwiga j.pinkowska@muzeumtradycji.pl 426200582
Adiunkt dr Parol Jakub j.parol@muzeumtradycji.pl 426200582
Kustosz Źródlak Wojciech w.zrodlak@muzeumtradycji.pl 426200582
Kustosz Młynarska Magdalena m.mlynarska@muzeumtradycji.pl 426200586
Kustosz dr Jadczyk Karol k.jadczyk@muzeumtradycji.pl 426200586
Adiunkt Mateja-Maracz Katarzyna k.mateja-maracz@muzeumtradycji.pl 426200586
Kustosz Marciniec Dariusz d.marciniec@muzeumtradycji.pl 426200586
Kustosz, Biblotekarz Gawlik Sławomir s.gwalik@muzeumtradycji.pl 426200586
Konserwator zbiorów Wach Paulina p.wach@muzeumtradycji.pl 426200586
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Kwapisz Beata 426200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Karkowska Ewa 426200581
Specjalista-rzemieślnik Karkowski Tomasz
Ochrona – portiernia 426200589

Oddział Stacja Radegast

Kierownik Oddziału, Kustosz Terela Izabela i.terela@muzeumtradycji.pl 426200591
Kustosz Grzegorczyk Andrzej a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl 426200591
Adiunkt Kołodziejczyk Artur a.kolodziejczyk@muzeumtradycji.pl 426200590
Asystent Gawryszczak Marcin m.gawryszczak@muzeumtradycji.pl 426200590
Asystent Krzykowska Paula p.krzykowska@muzeumtradycji.pl 426200590
Przewodnik muzealny Galas Bogdan b.galas@muzeumtradycji.pl 426200590
Specjalista ds. technicznych i transportu Pluta Tomasz 426200590