Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Gdańska 13

90-706 Łódź

NIP 727-10-45-107
REG. 000277799

Dyrektor Muzeum Wawrzynkiewicz Jacek j.wawrzynkiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200577
Kustosz dyplomowany  – Zastępca Dyrektora, Kierownik Oddziału Gdańska dr Wielichowska Sylwia s.wielichowska@muzeumtratekstdlabotadycji.pl 426200578

 

Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów Kaczmarek Emilia e.kaczmarek@muzeumtradycji.pl 4262005 92
Specjalista ds. administracyjnych i RODO Amrozińska Patrycja sekretariat@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 426200577
Głowna księgowa Joanna Kucharska ksiegowosc@muzeumtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. finansowo-księgowych Nowak Adam a.nowak@muzeumtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. płacowo-księgowych  Iwańska Bożena  place@muzeumtradycji.pl 426200573
Kierownik ds. administracyjno – kadrowych Monika Leszczyńska kadry@muzeumtradycji.pl

administracja@muzeumtekstdlabotatradycji.pl

426200579
Specialista d/s adm. – gosp. Jan Cichowicz administracja@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200599
Specjalista ds. transportu-kierowca Tomasz Pluta 426200587

 

 

Koordynator Sekcji, Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Kamiński Artur a.kaminski@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji Łaszkiewicz Edyta e.laszkiewicz@muzeutekstdlabotalmtradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji Mateusz Jaśkiewicz m.jaskiewicz@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl  426200571

 

Muzeum przy Gdańskiej

Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Kustosz Lutek-Urbaniak Kamila k.lutek@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 426200570
Kustosz Spólnicki Piotr p.spolnicki@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200570
Adiunkt Bernat Wioletta w.bernat@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 426200571
Koordynator Sekcji Naukowej, Adiunkt dr Adamkiewicz Sebastian s.adamkitekstdlabotaewicz@muzeumtradycji.pl 426200585661162592
Adiunkt Pawlak-Damska Agnieszka a.pawlak@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200571
Adiunkt dr Wojciech Wendland w.wendland@muzeumtradycji.pl 426200571

 

 

Sprzątaczka Terka Anna
Specjalista d.s technicznych Kłos Marcin 426200587
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Agata Markiewicz-Nowak 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Cichawa Monika 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych van de Klashorst Renata 426200594
Pomoc Muzealna Zoria Iryna 426200595
Pomoc Muzealna Zhurba Nataliia 426200595

 

Oddział Martyrologii Radogoszcz

Kustosz, Kierownik Oddziału Martyrologii Radogoszcz, dr Czekaj-Kotynia Katarzyna k.czekaj-kotynia@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 83
Główny Inwentaryzator, Kustosz Magdalena Młynarska m.mlynarska@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200584
Adiunkt dr Ludwika Majewska l.majewska@muzeumtradycji.pl 42 620 05 82
Adiunkt Beata Kowska b.kowska@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82
Asystent Muzealny Dominik Ławski d.lawski@muzeumtradycji.pl 42 620 05 82

 

 

Adiunkt

Kierownik Działu Zbiorów

Mateja-Maracz Katarzyna k.mateja-maracz@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 426200586
Starszy Kustosz Czernielewski Konrad konrad.c@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 42 620 05 86
Asystent muzealny Czapliński Piotr p.czaplinski@muzeumtradycji.pl 42 620 05 86
Asystent muzealny Mielczarek-Kopczyński Artur a.mielczarek@muzeumtradycji.pl 42 620 05 86

 

Kustosz, Bibliotekarz Gawlik Sławomir s.gwalik@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 620 05 74
Starszy konserwator zbiorów Wach Paulina p.wach@mutekstdlabotazeumtradycji.pl 426200593
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Kwapisz Beata 426200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Karkowska Ewa 426200581
Specjalista-rzemieślnik Karkowski Tomasz
Ochrona – portiernia 426200589
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Kamińska Beata 426200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Głowacka – Macuda Mirosława 426200581

Oddział Stacja Radegast

Kierownik Oddziału, Kustosz Terela Izabela i.terela@muzeumtradycji.pl 426200591
Kustosz Grzegorczyk Andrzej a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl 426200591
Adiunkt Gawryszczak Marcin m.gawryszczak@muzeumtradycji.pl 426200590
Przewodnik muzealny Galas Bogdan b.galas@muzeumtradycji.pl 426200590
Asystent Szulc Maria m.szulc@muzeumtradycji.pl 426200590