Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Gdańska 13

90-706 Łódź

NIP 727-10-45-107
REG. 000277799

Dyrektor Muzeum Wawrzynkiewicz Jacek j.wawrzynkiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200577
Kustosz – Zastępca Dyrektora, Kierownik Oddziału Gdańska dr Wielichowska Sylwia s.wielichowska@muzeumtratekstdlabotadycji.pl 426200578

 

Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów Kaczmarek Emilia e.kaczmarek@muzeumtradycji.pl 4262005 92
Specjalista ds. administracyjnych i RODO Amrozińska Patrycja sekretariat@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 426200577
Głowna księgowa Joanna Kucharska ksiegowosc@muzeutmtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. finansowo-księgowych Nowak Adam a.nowak@muzeumtradycji.pl 426200572
Specjalista ds. płacowo-księgowych  Iwańska Bożena  place@muzeumtradycji.pl 426200573
Kierownik ds. administracyjno – kadrowych Monika Leszczyńska kadry@muzeumtradycji.pl

administracja@muzeumtekstdlabotatradycji.pl

426200579
Referent d/s adm. – gosp. Jan Cichowicz administracja@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200599
Specjalista ds. transportu-kierowca Tomasz Pluta 426200587

 

 

Koordynator Sekcji, Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Kamiński Artur a.kaminski@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji Łaszkiewicz Edyta e.laszkiewicz@muzeutekstdlabotalmtradycji.pl 426200575
Specjalista ds. promocji Mateusz Jaśkiewicz m.jaskiewicz@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl  426200571

 

Muzeum przy Gdańskiej

Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Kustosz Lutek-Urbaniak Kamila k.lutek@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 426200570
Adiunkt Spólnicki Piotr p.spolnicki@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200570
Starszy Kustosz Czernielewski Konrad konrad.c@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 426200571
Adiunkt Bernat Wioletta w.bernat@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 426200571
Koordynator Sekcji Naukowej, Adiunkt dr Adamkiewicz Sebastian s.adamkitekstdlabotaewicz@muzeumtradycji.pl 426200585661162592
Adiunkt Pawlak-Damska Agnieszka a.pawlak@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 426200571
Adiunkt Stępień Przemysław p.stepien@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 426200571

 

Sprzątaczka Terka Anna
Specjalista-rzemieślnik Piecyk Józef 426200587
Pomoc muzealna Agata Markiewicz-Nowak 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Cichawa Monika 426200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Głowacka-Macuda Mirosława 426200594
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych van de Klashorst Renata 426200594

Oddział Martyrologii Radogoszcz

Adiunkt, Kierownik Oddziału Martyrologii Radogoszcz, p.o. Kierownika Działu Zbiorów dr Czekaj-Kotynia Katarzyna k.czekaj-kotynia@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 83
Główny Inwentaryzator, Adiunkt Hankiewicz Michał m.hankiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200584
Adiunkt dr Jakub Parol j.parol@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82
Asystent Muzealny Beata Kowska b.kowska@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 620 05 82

 

 

Kustosz – Kierownik Działu Zbiorów Młynarska Magdalena m.mlynarska@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200586
Adiunkt Mateja-Maracz Katarzyna k.mateja-maracz@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 426200586
Asystent muzealny Mateusz Kowalski m.kowalski@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 426200586
Kustosz, Bibliotekarz Gawlik Sławomir s.gwalik@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 620 05 82
Konserwator zbiorów Wach Paulina p.wach@mutekstdlabotazeumtradycji.pl 426200593
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Kwapisz Beata 426200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Karkowska Ewa 426200581
Specjalista-rzemieślnik Karkowski Tomasz
Ochrona – portiernia 426200589
Pomoc Muzealna Kamińska Beata 426200581

Oddział Stacja Radegast

Kierownik Oddziału, Kustosz Terela Izabela i.terela@muzeumtradycji.pl 426200591
Kustosz – p.o. Kierownika Oddziału Stacja Radegast Grzegorczyk Andrzej a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl 426200591
Asystent Gawryszczak Marcin m.gawryszczak@muzeumtradycji.pl 426200590
Przewodnik muzealny Galas Bogdan b.galas@muzeumtradycji.pl 426200590
Asystent Szulc Maria m.szulc@muzeumtradycji.pl 426200590