Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Gdańska 13

90-706 Łódź

NIP 727-10-45-107
REG. 000277799

Dyrektor Muzeum Jacek Wawrzynkiewicz j.wawrzynkiewicz@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 6200577
Kustosz dyplomowany  – Zastępca Dyrektora, Kierownik Oddziału Gdańska dr Sylwia Wielichowska s.wielichowska@muzeumtratekstdlabotadycji.pl 42 6200578

 

Główny specjalista ds. administracyjnych i projektów Emilia Kaczmarek e.kaczmarek@muzeumtradycji.pl 42 6200592
Specjalista ds. administracyjnych i RODO Patrycja Amrozińska-Sobczak sekretariat@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 42 6200577
Główna księgowa Joanna Kucharska ksiegowosc@muzeumtradycji.pl 42 6200572
Specjalista ds. finansowo-księgowych Adam Nowak a.nowak@muzeumtradycji.pl 42 6200572
Specjalista ds. płacowo-księgowych Bożena Iwańska  place@muzeumtradycji.pl 42 6200573
Kierownik ds. administracyjno – kadrowych Monika Leszczyńska kadry@muzeumtradycji.pl

administracja@muzeumtekstdlabotatradycji.pl

42 6200579
Specialista d/s adm. – gosp. Jan Cichowicz administracja@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 6200599
Specjalista ds. transportu-kierowca Tomasz Pluta 42 6200587

 

 

Koordynator Sekcji, Specjalista ds. promocji i kontaktu z mediami Artur Kamiński a.kaminski@muzeumttekstdlabotaradycji.pl 42 6200575
Specjalista ds. promocji Edyta Łaszkiewicz e.laszkiewicz@muzeumtradycji,pl 42 6200575, kom.: 663 833 131
Specjalista ds. promocji Mateusz Jaśkiewicz m.jaskiewicz@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl  42 6200571

 

Oddział Muzeum przy Gdańskiej

Koordynator Sekcji Edukacyjnej, Kustosz Kamila Lutek-Urbaniak k.lutek@muztekstdlabotaeumtradycji.pl 42 6200570
Adiunkt Wioletta Bernat w.bernat@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 6200571
Asystent Klaudia Blewąska k.blewaska@muzeumtradycji.pl 42 6200571
Koordynator Sekcji Naukowej, Kustosz dr Sebastian Adamkiewicz s.adamkitekstdlabotaewicz@muzeumtradycji.pl 42 6200585, kom.: 661162592
Adiunkt Agnieszka Pawlak-Damska a.pawlak@muzeumtradtekstdlabotaycji.pl 42 6200571
Asystent Klara Chaniecka k.chaniecka@muzeumtradycji.pl 42 6200571

 

 

Sprzątaczka Anna Terka
Specjalista d.s technicznych Marcin Kłos 42 6200587
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Agata Markiewicz-Nowak 42 6200595
Pomoc Muzealna Klaudia Krakowska 42 6200595
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Beata Kwapisz 42 6200594
Pomoc Muzealna Magdalena Strzop 42 6200595

 

Oddział Martyrologii Radogoszcz

Kustosz, Kierownik Oddziału Martyrologii Radogoszcz, dr Katarzyna Czekaj-Kotynia k.czekaj-kotynia@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 6200583
Główny Inwentaryzator, Kustosz Magdalena Młynarska m.mlynarska@muzeutekstdlabotamtradycji.pl 42 6200584
Adiunkt dr Ludwika Majewska l.majewska@muzeumtradycji.pl 42 6200582
Adiunkt Beata Kowska b.kowska@muzeumtekstdlabotatradycji.pl 42 6200582
Asystent Muzealny Dominik Ławski d.lawski@muzeumtradycji.pl 42 6200582

 

 

Adiunkt,

Kierownik Działu Zbiorów

Katarzyna Mateja-Maracz k.mateja-maracz@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 42 6200586
Starszy Kustosz Konrad Czernielewski konrad.c@muzeumtrtekstdlabotaadycji.pl 42 6200586
Asystent muzealny Piotr Czapliński p.czaplinski@muzeumtradycji.pl 42 6200586
Kustosz Piotr Spólnicki p.spolnicki@muzeumtradycji.pl 42 6200586

 

Starszy konserwator zbiorów Paulina Wach p.wach@mutekstdlabotazeumtradycji.pl 42 6200593
Specjalista-rzemieślnik Krzysztof Łuczak
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Ewa Karkowska 42 6200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Tomasz Karkowski 42 6200581
Ochrona – portiernia 42 6200589
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Beata Kamińska 42 6200581
Kwalifikowany opiekun ekspozycji muzealnych Renata van de Klashorst 42 6200581

Oddział Stacja Radegast i Oddział Kuźnia Romów

Kierownik Oddziału, Kustosz dr Izabela Terela i.terela@muzeumtradycji.pl 42 6200591
Kustosz Andrzej Grzegorczyk a.grzegorczyk@muzeumtradycji.pl 42 6200591
Przewodnik muzealny Bogdan Galas b.galas@muzeumtradycji.pl 42 6200590
Asystent Maria Szulc m.szulc@muzeumtradycji.pl 42 6200590
Asystent Alicja Galas a.galas@muzeumtradycji.pl  42 6200590