Polska Zobacz Więcej – Oddział Muzeum przy Gdańskiej

Gdańska 13
20 marca @ 10:00 - 17:00

Podczas Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny, KAŻDY z Was będzie miał okazje zmierzyć się z naszym wyzwaniem! Zwiedzający otrzymuje zestaw kart ze sprytnie skadrowanymi fotografiami eksponatów. Jego zadanie polega na zlokalizowaniu i właściwym opisaniu poszukiwanego na ekspozycji przedmiotu. Zadanie miejscami nie jest łatwe! Uczestnicy zabawy poruszają się po historii i realiach Polski pod zaborami i w okresie I wojny światowej. Tylko podczas „Weekendu za pół ceny” Zabawa jest darmowa, nie wymaga wcześniejszego umówienia i dostępna dla indywidualnego zwiedzającego. Nie ma co czekać, zbierz rodzinę lub znajomych. Odwiedź muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, sprawdź czy odszukasz wszystkie Artefakty!

Date: 20 marca
Time: 10:00 - 17:00